کد خبر : 29143
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 مهر 1400 - 21:43

برنامه مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاهای مردان آسیا

برنامه مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاهای مردان آسیا

مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از فردا (جمعه) با حضور ۱۰ تیم در تایلند آغاز می‌شود و تیم فولاد سیرجان در نخستین مسابقه این رقابت‌ها به مصاف نماینده فیلیپین می‌رود.  به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با حضور ۱۰ تیم از جمعه (۱۶ مهرماه) به مدت

برنامه مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاهای مردان آسیا

مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از فردا (جمعه) با حضور ۱۰ تیم در تایلند آغاز می‌شود و تیم فولاد سیرجان در نخستین مسابقه این رقابت‌ها به مصاف نماینده فیلیپین می‌رود.

 به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با حضور ۱۰ تیم از جمعه (۱۶ مهرماه) به مدت هشت روز به میزبانی شهر ناخون‌ راتچاسیما تایلند برگزار خواهد شد.
گروه‌بندی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا به قرار زیر است:
گروه A: ناخون‌ راتچاسیما (تایلند یک)، CEB (سریلانکا)، باروستنیک (قزاقستان)، کازما (کویت) و گاز جنوبی (عراق)
گروه B: فولاد سیرجان (ایران)، العربی (قطر)، دایموند فود (تایلند دو)، ربیسکو (فیلیپین) و AGMK (ازبکستان)
برنامه کامل مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا به وقت تهران به این شرح است:
 
جمعه ۱۶ مهرماه
ربیسکو (فیلیپین) – فولاد سیرجان (ایران)؛ ساعت ۶:۳۰
AGMK ازبکستان – دایموند فود (تایلند)؛ ساعت ۹
ناخون‌ راتچاسیما (تایلند) – CEB (کویت)؛ ساعت ۱۲
گاز جنوبی (عراق) – باروستنیک (قزاقستان)؛ ساعت ۱۵
 
شنبه ۱۷ مهرماه
ربیسکو (فیلیپین) – AGMK (ازبکستان)؛ ساعت ۶:۳۰
CEB (سریلانکا) – کازما (کویت)؛ ساعت ۹
گاز جنوبی (عراق) – ناخون‌ راتچاسیما (تایلند)؛ ساعت ۱۲
العربی (قطر) – دایموند فود (تایلند)؛ ساعت ۱۵
 
یکشنبه ۱۸ مهرماه
CEB (سریلانکا) – گاز جنوبی (عراق)؛ ساعت ۶:۳۰
فولاد سیرجان (ایران) – AGMK (ازبکستان)؛ ساعت ۹
باروستنیک (قزاقستان) – ناخون‌ راتچاسیما (تایلند)؛ ساعت ۱۲
العربی (قطر) – ربیسکو (فیلیپین)؛ ساعت ۱۵
 
دوشنبه ۱۹ مهرماه
باروستنیک (قزاقستان) – CEB (سریلانکا)؛ ساعت ۶:۳۰
کازما (کویت) – گاز جنوبی (عراق)؛ ساعت ۹
دایموند فود (تایلند) – ربیسکو (فیلیپین)؛ ساعت ۱۲
فولاد سیرجان (ایران) – العربی (قطر)؛ ساعت ۱۵
 
سه‌شنبه ۲۰ مهرماه
کازما (کویت) – باروستنیک (قزاقستان)؛ ساعت ۶:۳۰
دایموند فود (تایلند) – فولاد سیرجان (ایران)؛ ساعت ۹
ناخون‌ راتچاسیما (تایلند) – CEB (سریلانکا)؛ ساعت ۱۲
AGMK (ازبکستان) – العربی (قطر)؛ ساعت ۱۵
 
منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید رپورتاژ آگهی

تولید فیلم استرچ

رپورتاژ رایگان

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح